Kalendarz nauczyciela

TA DA PLANNER Dla tych, którzy uwielbiają organizować swoje życie

Przedstawiamy kalendarz nauczyciela, bez którego bardzo szybko nie będziesz umiał się obejść. Kalendarz został zaprojektowany przez nauczycieli dla nauczycieli! Przemyślany projekt zobowiązuje, nie ma w nim miejsca na niepotrzebne elementy. Każdy nauczyciel pracuje w swój indywidualny sposób, ale pewne rzeczy pozostają niezmienne — we wszystkich swoich działaniach musi być konsekwentny i skrupulatny. Planer nauczyciela to znacznie ułatwia. Kalendarz nauczycielski to podstawowe narzędzie do organizowania szkolnych i prywatnych zadań, dlatego pozwól sobie pomóc i zobacz, o ile prostsza stanie się Twoja praca.   

PLANER – KALENDARZ DLA NAUCZYCIELA sezon 2022/23, TO NIEOCENIONY TOWARZYSZ NA NADCHODZĄCY ROK.

Planer dla nauczyciela na sezon 2022/23 został zaprojektowany przez nauczycieli. Jak wszystkie nasze produkty wykonany jest ręcznie i dopiero kiedy zostanie zamówione trafia do pracowni. Dlatego dajemy 100% pewności, że planner który otrzymasz będzie miał wszystko czego oczekujesz.

To dzięki Tobie uczniowie uczą się i rozwijają. W naszym plannerze znajdziesz wiele miejsc aby zapisać swoje inspiracje i myśli. Wnętrze przeznaczone dla nauczyciela zawiera:

 • Kalendarium od sierpnia 2022 do lipca 2023, przed każdym miesiącem terminarz miesięczny (każdy tydzień na dwóch stronach);

 • Terminy dni wolnych od pracy;

 • Miesięczne zestawienie ważnych spraw;

 • Plan lekcji i tabele ułatwiające zaplanowanie lekcji;

 • Spis finansów klasowych;

 • Dziennik komunikacji z uczniem/opiekunem;

 • Tabele ocen dla 6 klas, jeżeli potrzebujesz więcej, napisz;

 • Dziennik projektów długoterminowych;

 • Ewidencja pożyczonych książek i materiałów;

 • Miejsce na zapisanie kontaktów i osobistych świąt;

 • Dużo miejsca na notatki;

W każdym TADAPlannerze znajdziesz, oprócz kalendarium na cały rok szkolny, miejsce na wpisanie osobistych świąt, takich jak imieniny, urodziny czy rocznice oraz na początku każdego miesiąca listę TO DO (na dwóch stronach) w której zapiszesz najważniejsze cele, ale również te informacje, które możesz przełożyć na kolejny miesiąc, ale chcesz o nich pamiętać.

Chcesz aby Twój roczny TA DAPlanner zawierał więcej pomocnych tabeli?

Możesz go powiększyć o dodatki takie jak:

niedatowana codzienna lista zadań (codzienna TO DO lista)

niedatowana tygodniowa lista zadań (tygodniowa TO DO lista)

rodzinna/grupowa lista zadań z tabelami dla dwóch, trzech, czterech, pięciu i sześciu osób wraz z tabelą wspólnych zadań.

W przeciwieństwie do innych plannerów dla nauczycieli dostępnych na rynku, nasz planner jest przygotowywany specjalnie na zamówienie. Dzięki temu jeżeli chcesz zacząć rok na przykład od października, możesz u nas taki kalendarz zamówić. Jesteśmy elastyczni, każdy miesiąc może być początkiem Twojego roku. Jeżeli nie chcesz dźwigać w torbie zbędnych niewykorzystanych kartek – napisz do nas. Usuniemy je, a w zamian możesz zyskać kolejne strony na notatki. Tak jak możesz wybrać samodzielnie wzór okładki czy napis na okładce, tak samo możesz dostosować wnętrze do własnych potrzeb. Jeżeli chcesz przygotować własną okładkę, ze swoim zdjęciem lub napisem, możesz to zrobić. Wejdź na stronę zaprzyjaźnionej firmy, która przygotowuje foto książki. Zobacz jak to może wyglądać. Tym się różnimy od innych , ŻE DOPASOWUJEMY PLANNERY DO CIEBIE.

Zapisz się do Newslettera

bądźmy w kontakcie