Zeszyt bullet journal

Zeszyt bullet journal, czyli nasze bujo jest maksymalnie zindywidualizowanym sposobem na planowanie. To ty decydujesz, ile miejsca poświęcasz na notatki. My oddajemy w Twoje ręce 180 stron notesu, na których możesz zmieścić tabele, spisy, kalendarium — dosłownie wszystko, o czym pomyślisz. Moc i zarazem magia zeszytu bullet journal tkwi w braku ograniczeń, funkcjonalności i elastyczności. Jego zawartość zależy wyłącznie od kreatywności właściciela. Bujo może być bowiem notesem, pamiętnikiem, szkicownikiem czy standardowym planerem. Zatem jeśli potrzebujesz znacznie więcej niż zwykłego zeszytu w kratkę, ale też nie chcesz być ograniczany przez z góry narzuconą formę wyrażania Twoich myśli — wykorzystaj zeszyt bullet journal. Zapewniamy, że stanie się Twoim towarzyszem na wiele kreatywnych dni.

Oto kilka przykładowych okładek. Jak widzisz możemy każdą naszą okładkę przygotować również dla Bujo.

Bullet journal, co to jest?

Bullet journal został stworzony, aby pomóc Ci zorganizować codzienność. Kartki naszego bujo, czyli zeszytu bullet journal są ponumerowane. Cały gotowy zeszyt to 180 stron. W naszym asortymencie mamy:

  • bullet journal w wersji Standard — papier jest biały, ma grubość 120 gsm
  • bullet journal w wersji Premium— papier jest delikatnie kremowy, grubość również 120 gsm

Parametry zastosowanego papieru odgrywają znaczącą rolę w komfortowym korzystaniu z dziennika. Gramatura 120 g/m2 oznacza, że są na tyle grube, że nie pozwalają na przebijanie się pisaków na drugą stronę kartki, ale jednocześnie charakteryzują się doskonałą strukturą i wyjątkowym poziomem bieli. Dla ułatwienia wszystkie strony zeszytu bujo są delikatnie kropkowane co 5 mm, aby ułatwić Ci precyzyjne rysowanie linii. Gotowy notatnik może stać się świetnym uzupełnieniem planera studenta lub ucznia.  

Zapisz się do Newslettera

bądźmy w kontakcie