Planery dla firm

Firma to miejsce tętniące życiem. Pracownicy muszą działać efektywnie i dotrzymywać ustalonych terminów. Od skrupulatności i odpowiedzialnego realizowania zleconych zadań zależy bowiem wizerunek całego przedsiębiorstwa. Planer dla firmy to nasza propozycja dla osób, które chcą rzetelnie monitorować swoją działalność. Mimo rozwoju nowych technologii papierowe kalendarze nadal są bowiem dobrym sposobem na planowanie swojej aktywności. Można po nie sięgnąć zawsze i wszędzie, do działania nie potrzebują naładowanej baterii czy dostępu do Internetu.

planery specjalne

Kalendarz dla Ciebie i Twoich pracowników

Jeżeli potrzebujesz planera lub notesu dla swoich pracowników, szukasz prezentu dla klientów firmy lub chcesz sprzedawać własne kalendarze, jesteśmy gotowi zaprojektować go dla Ciebie. Możesz wybrać nasz standardowy planer miesięczny, tygodniowy lub roczny i odpowiednio go zmodyfikować. Obecnie proponujemy planery w rozmiarze: 168×216 mm, to w przybliżeniu rozmiar standardowego zeszytu. W tym samym formacie są nasze zeszyty bullet journal oraz notesy A5 i A6. Jak w każdej innej kwestii związanej z naszymi usługami, także w tym przypadku jesteśmy otwarci na oczekiwania i propozycje. Możemy zatem wykonać kalendarz firmowy w innym, wybranym rozmiarze.

Dzięki stylowym kalendarzom dla firm Ta Da Planer możesz wyróżnić się spośród innych. Projekt okładki możesz nam dostarczyć lub możemy ją zaprojektować sami według Twoich wytycznych. Praktyczny i pięknie wykonany terminarz to idealne miejsce na umieszczenie logo firmy, odpowiedniej grafiki czy motywującego napisu. Obdarowanie takim personalizowanym prezentem może pogłębić więzi z pracownikami lub też pozytywnie zaskoczyć przełożonego.

Przód

matka_zona

Tył

matka_zona
perSONALIZOWANY PLANER