Planer niedatowany standard i tygodniowy.

TA DA PLANNER czyli 365 dni bez dat, bez ograniczeń, bez pośpiechu.

otwarte strony każdego dnia stanowią nowy początek, sam decyduj kiedy rozpoczniesz planowanie

uwolnij głowę, zapełnij planner

ZAPISZ NAJŚMIELSZE POMYSŁY I je zREALIZUJ

Książkowy planer miesięczny w wersji standard jest niedatowany, dzięki czemu możesz zacząć go używać w dowolnym dniu roku. Każda strona to szansa na nowy początek. Kartki można bez pośpiechu zapełniać kolejnymi zadaniami i wyzwaniami. Terminarz pomoże monitorować poszczególne sfery życia. Ekskluzywny, ręcznie wykonany kalendarz książkowy może służyć na co dzień, ale może być też idealnym prezentem, dla osoby, która lubi otaczać się wyjątkowymi przedmiotami. Dodatkowo każdy nasz planer można dopasować do konkretnych potrzeb poprzez odpowiednią konfigurację jego zawartości.

To właśnie wyróżnia naszą ofertę — poza uniwersalnymi planerami produkujemy również terminarze na indywidualne zamówienia. Dlatego, jeśli kiedykolwiek irytował Cię brak miejsca na zapiski na jednych lub niewykorzystane rubryki na innych stronach kalendarza książkowego, mamy na to sposób! Już nigdy nie będziesz musiał dopasowywać swoich notatek do za małych okienek lub umieszczać ważnych informacji na brzegach kartki. To kalendarz Ta Da Planner idealnie dopasuje się do Twojego stylu życia i aktywności.

co we wnętrzu

W Ta Da Planner STANDARD przeznaczyliśmy po dwie strony na każdy tydzień roku. We wnętrzu znajdziesz także rozłożone na dwóch stronach tabele, w których możesz zaplanować miesiąc. Dzięki temu, że nie ma kalendarium, strony możesz wypełniać datami w dowolnej kolejności. Ta Da Planner miesięczny zawiera również sekcje, które wypełnisz codziennymi celami, harmonogramami, listami zadań i notatkami. Ponadto w końcowej części planera umieściliśmy strony na zapisywanie ważnych dat, świąt i kontaktów. Zachęcamy do przejrzenia planera miesięcznego strona po stronie, aby przekonać się, jak jest pojemny. Jeśli jednak 26 stron to dla Ciebie za mało, proponujemy przyjrzeć się bliżej niezwykłemu zeszytowi bullet journal, który jest naszą najnowszą propozycją dla aktywnych i zabieganych.

Niedatowany TaDaPlanner TYGODNIOWY zawiera 52 rozkładówki, gdzie strona prawa to specjalnie przygotowane tabele z listami zadań do wykonania, natomiast strona lewa podzielona jest na 7 części, gdzie każda z nich to jeden dzień tygodnia. Na końcu planera umieściliśmy strony z miejscem na kontakty, ważne święta i notatki. Każdy TaDaPlanner niedatowany zawiera zakładki wstążkowe.

Podnieś funkcjonalność swojego Ta Da Planera dodając kopertę, narożniki i gumkę, która nie pozwoli otworzyć się Twojemu planerowi w nieoczekiwanym momencie.

Zapisz się do Newslettera

bądźmy w kontakcie