Zyskaj kontrolę nad codziennością z planerem na cały rok

osobista wydajność to silny warunek sukcesu

tadaplannery Zaprojektowane z pasją

Planery roczne

Planery roczne tworzymy dla tych, którzy uwielbiają organizować swoje życie. Planer na 365 dni pozwoli zaplanować wiele spraw i czuwać nad ich terminową realizacją. W naszej ofercie znajdziesz wersje kalendarzy rocznych z datami oraz bez nich, dzięki czemu będziesz mógł rozpocząć korzystanie z notatnika w dowolnym momencie roku. Produkujemy solidne kalendarze w oprawie na kółkach. Możesz zdecydować się zarówno na wzory standardowe, na stałe dostępne w naszym asortymencie, jak i modele tworzone na specjalne zamówienie. Zapewniamy, że nasze praktyczne terminarze będą służyły w nienaruszonym stanie do momentu zapisu ostatniej kartki. Każdy z nich ma twarde, solidne okładki oraz praktyczną i piękną zakładkę wstążkową. Ponadto ich rozmiar dopasowaliśmy tak, aby umożliwiał swobodne noszenie w torebce, neseserze czy plecaku.

Planer stał się niezbędny we współczesnym świecie. Ciągła aktywność i niekończące się listy spraw, o których trzeba pamiętać, sprawiają, że coraz trudniej jest pozostać na drodze i dążyć do głównych celów. 

W każdym z kalendarzy znajdziesz miejsca do notowania na 365 dni w roku. W kalendarzu z datami na rok 2021 oraz kalendarzu od sierpnia 2020 do sierpnia 2021, zrobiliśmy strony do planowania miesięcznego i strony tygodniowe. Natomiast planner niedatowany jest w dwóch wersjach. Pierwsza to strony do planowania miesięcznego i strony tygodniowe. Druga wersja to strony tygodniowe wraz z tabelą do planowania spraw do załatwienia oraz  miejscem do notowania aktywności.

Kalendarz szkolny powstał specjalnie dla ciebie! W jego wnętrzu znajdziesz strony przeznaczone do planowania prac szkolnych i monitorowania Twoich postępów. Poza tym masz miejsce na notatki i Twoje osobiste święta i ważne daty, o których nie chcesz zapomnieć. Kalendarz szkolny może stać się codziennym towarzyszem na lekcjach. Dzięki niemu zniknie problem zaginionych kartek z zapisaną datą sprawdzianu lub imienin koleżanki.

Nasze kalendarze dla nauczycieli i uczniów są wyjątkowe również dlatego, że można dowolnie rozplanować ich układ. Dlatego, jeśli nie chcesz być skazany na schematyczne notesy i organizatory, dostępne w sklepach, skontaktuj się z nami! Wykonamy kalendarz ucznia, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Nasze wyroby są bowiem unikatowe — powstają ręcznie dopiero po złożeniu zamówienia.

aby planer był personalizowany ważny jest napis na okładce i akcesoria, nie zapomnij o nich. 

TA DA Planner ZAWSZE Z TWARDĄ OKŁADKĄ I ZAKŁADKĄ WSTĄŻKOWĄ – BEZ DOPŁAT.